Sprawne i nowoczesne wyciskanie owoców i warzyw dzięki wyciskarce

Zdrowa dieta to podstawa lekkiego i higienicznego stylu życia, w zgodzie z potrzebami naszego organizmu. W dobie mody na zdrowe odżywianie pojawia się multum produktów i sprzętów, które ułatwić nam mają wytrwałość w rygorystycznych dietach i postanowieniach. Jednym z podstawowych składników zbilansowanej diety są owoce i warzywa oraz ich przetwory, a przede wszystkim świeżo wyciskane z nich soki. Na rynku istnieje cała gama sprzętów i robotów kuchennych tego typu.

W zależności od naszych potrzeb możemy miksować, wyciskać lub szatkować.

Owoce i warzywa są nieodzownym elementem zdrowych koktajlów, deserów czy smoothies, a także sorbetów. Jeśli zależy nam na klarownych, pozbawionych miąższu i pulpy sokach, powinniśmy zdecydować się na wyciskarkę. Wyciskarka wolnoobrotowa jest jednym z najnowszych produktów tego typu na rynku pro zdrowotnym. Jej przewaga nad innymi maszynami tego typu, to przede wszystkim ekonomiczne i dokładne działanie, które sprawia, że maszyna wyciska ostatnią kroplę z naszych warzyw i owoców, pozostawiając po nich tylko suche wiórki. Wyciskarka marki Eujuicers nie szatkuje, nie podgrzewa ani nie utlenia cennych witamin, przez co powstałe dzięki niej soki mają dłuższą trwałość, a warzywa i owoce nie tracą w niej swoich cennych właściwości. Dokładne, powolne wyciskanie sprawia, że napoje przez nią przygotowane są wiele bardziej skondensowane i smaczniejsze.

Jest ona w stanie wycisnąć sok nawet z ziół, a zatem przygotowywane przez nas mikstury możemy wzbogacać miętą, natką pietruszki czy szpinaku, potęgując tym samym dobroczynne działanie wyciśniętych napojów.

Profesjonalna wyciskarka to podstawa w nowoczesnej kuchni” – mówi Agnieszka Laskowska, doświadczony dietetyk

Dodatkowe sitka zamieszczone przy wylocie sprawiają, że nawet najbardziej wybredni smakosze, nietolerujący owocowej pulpy i gęstych będą usatysfakcjonowani.

Niewątpliwym atutem jest łatwe mycie i czyszczenie elementów maszyny, dzięki czemu codzienne jej używanie nie stanowi problemu dla najbardziej zabieganych spośród nas.
Osoby dbające o swoje zdrowie, wegetarianie oraz wszyscy smakosze owoców i warzyw powinni ją mieć w swojej kuchni.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Related Posts