Jak skutecznie wymodelować sylwetkę i cieszyć się smukłym ciałem?

Sama utrata wagi związana chociażby z wprowadzeniem zdrowej diety oraz ćwiczeń do swojego dnia codziennego, nie gwarantuje nam smukłej sylwetki. Zazwyczaj oporna tkanka tłuszczowa schodzi najdłużej, a nawet po osiągnięciu pewnego celu wagowego, ciało może nie spełniać naszych wymagań pod względem samego wyglądu. Może być mało elastyczne, galaretowate, naznaczone cellulitem. Warto zatem wspomagać proces odchudzania również różnego rodzaju zabiegami, które mają na celu wymodelowanie sylwetki i usunięcie z niej wszelkich niedoskonałości.

Czym charakteryzuje się zabieg ONDA Deka?

Nazwa zabiegu pochodzi tak naprawdę w tym przypadku od nazwy urządzenia. ONDA Deka jest urządzeniem zaawansowanym pod względem technologicznym, które umożliwia modelowanie sylwetki w trzech konkretnych obszarach. Umożliwia między innymi redukcję uporczywej tkanki tłuszczowej czy też cellulitu. ONDA Deka ma również dobroczynny wpływ na samo ujędrnienie ciała. Urządzenie wytwarza bowiem mikrofale, które stymulują produkcję nowego kolagenu, co bezpośrednio wiąże się z ujędrnieniem oraz wygładzeniem skóry.

Zabieg ten jest skierowany do osób, które nie są zadowolone z wyglądu swojego ciała, w tym również do kobiet po ciąży. W tym okresie bardzo często niedoskonałości pojawiają się na brzuchu, a zabieg ten pozwala na ich niwelowanie. Zabiegowi nie można jednak poddawać się w trakcie karmienia piersią.

Endermologia LPG Alliance – czy jest skuteczna?

Innym zabiegiem, bardzo popularnym wśród osób chcących wymodelować swoją sylwetkę, jest natomiast Endermologia LPG Alliance. Gwarantuje ona bardzo szybkie i przede wszystkim długofalowe efekty pod względem redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnienia i napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności. Po zabiegu endermologii można spodziewać się zmniejszenia obwodów niektórych części ciała, między innymi brzucha bądź też ud. Zabieg ten trwa niecałą godzinę i jest realizowany dopiero w momencie, gdy pacjent ubierze na siebie odpowiedni kostium. Pomaga on chronić skórę przed ewentualnym jej uszkodzeniem. Zabieg ten należy oczywiście powtarzać, by uzyskać jak najlepsze i przede wszystkim jak najbardziej trwałe efekty.

By końcowy efekt był jak najbardziej zadowalający, nie można pomijać aktywności fizycznej oraz stosowania zdrowej diety. Są to bez wątpienia kwestie kluczowe. Oba zabiegi modelujące sylwetkę można obecnie wykonać między innymi w gabinecie Select Beauty, znajdującym się na terenie Łodzi. Zabiegi tam są wykonywane w sposób profesjonalny, a każdy pacjent jest informowany o tym, jakie są przeciwwskazania do ich wykonania.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Related Posts