Nowoczesne niwelowanie tkanki tłuszczowej – sposoby na szczupłą sylwetkę

Sekret szczupłej sylwetki i pięknego ciała polega na regularnych ćwiczeniach, ruchu, codziennym piciu odpowiedniej ilości wody, utrzymaniu dobrej kondycji serca i mięśni, przestrzeganiu zasad zbilansowanej diety. Ale nawet, jeśli te warunki są spełnione, niektóre obszary ciała, takie jak brzuch, talia, uda, pośladki, ramiona gromadzą tłuszcz i opierają się dietom odchudzającym. Dlatego warto wypróbować zabieg Endermologii LPG Alliance który doskonale wpływa na problematyczne obszary i usuwa komórki tłuszczowe w trudno dostępnych miejscach. Bez wysiłku i wyrzeczeń można pozbyć się nadmiernie nagromadzonego tłuszczu, dzięki czemu sylwetka stanie się szczuplejsza.

Warto dowiedzieć się więcej i umówić na niego na stronie: https://selectbeauty.pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/endermologie-lpg-alliance/

Na czym polega technologia Endermologii LPG Alliance?

Technologia delikatnie stymuluje skórę i budzi uśpioną aktywność komórkową. Całkowicie naturalne i bezbolesne, natychmiastowe widoczne rezultaty osiągane są, bez żadnych skutków ubocznych. Inteligentna strategia Endermologii LPG Alliance, doskonale sprawdza się w procesie odchudzania, wyszczupla figurę i spowalnia starzenie. Procedura jest skuteczną i bezpieczną alternatywą dla zbyt agresywnych nienaturalnych metod, które są obarczone nieprzewidywalnymi skutkami i potencjalnymi komplikacjami, sztucznym stereotypowym pięknem i bezsensowną walką z czasem.
Endermologia LPG Alliance wpływa na organizm na trzy sposoby:

  1. Niweluje tkankę tłuszczową, której nie można było usnąć innymi sposobami
  2.  Usuwa cellulit
  3. Wzmacnia skórę pobudzając produkcję kwasu hialuronowego, kolagenu, elastyny.

Jak widać terapia jednocześnie zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej, modeluje figurę, zmniejsza pomarańczową skórkę i powoduje ujędrnienie skóry. Ta  nieinwazyjna metoda pozwala pozbyć się złogów tłuszczu bez stosowania niskokalorycznych diet ubogich w witaminy i mikroelementy.

Wskazania do zabiegu Endermologii LPG Alliance

  • Modelowanie sylwetki ze zlokalizowanymi złogami tłuszczu
  • Zwiotczenie skóry – np. po odchudzaniu lub po porodzie
  • Przywrócenie napięcia i elastyczności skóry
  • Przywrócenie napięcia mięśni przedniej ściany brzucha, ud, pośladków
  • Drenaż limfatyczny
  • Cellulit.

W wyniku stymulacji skóra ulega niesamowitym przemianom: wzrasta produkcja substancji przeciwstarzeniowych (kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego), co sprzyja zwiększeniu elastyczności skóry, uruchamiany jest proces eliminacji komórek tłuszczowych w celu skorygowania sylwetki, pobudzany jest metabolizm płynów, aby uzyskać głęboki efekt detoksykacji. Stymulacja procesów metabolicznych w komórkach prowadzi do fantastycznych zmian w organizmie. Można odzyskać szczupłą sylwetkę i młodą, elastyczną skórę.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Nowoczesne niwelowanie tkanki tłuszczowej - sposoby na szczupłą sylwetkę, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Related Posts